KVĚTEN

16. 5. HASIČI VE ŠKOLCE          ukázka techniky

22. 5. "CESTA ZA POKLADEM LESNÍCH SKŘÍTKŮ"        Podle počasí vyrazíme po svačině v 8.45 z MŠ, dejte prosím dětem pohodlné oblečení a sportovní obuv nebo gumáky - půjdeme do lesa a do Radostic k rybníku.

29. 5. "AHOJ ŠKOLKO"             Slavnostní ukončení školního roku, rozloučení s předškoláky - od 14.30 –                                                                  vystoupení dětí pro rodiče, sourozence, babičky, dědečky a ostatní přátele naší                                                        mateřské školy s rozloučením a šerpováním předškoláků, kulturní program,                                                                občerstvení pro děti. Srdečně zveme rodiče a další příznivce naší MŠ, aby s námi                                                      strávili středeční odpoledne. Předpokládaný konec v 16.00 hod.

31. 5. OLYMPIÁDA                     sportovní dopoledne k oslavě Dne dětí. Dejte prosím dětem vhodnou sportovní                                                        obuv a oblečení.

FOCENÍ                                      závěrečné focení celé třídy (na zahradě, termín upřesníme dle počasí)

V červnu a ve výhledu do konce školního roku se děti i rodiče mohou ještě těšit na tyto akce:

V červnu se děti i rodiče mohou ještě těšit na tyto akce:

• Závěrečný výlet na Lovoš 7. 6.
  • Vystoupení dětí na akci "Vchynický kvítek" 29. 6. (sobota)